новости • обзоры • события • факты
272 просмотров

Украина стала самой бедной в Европе. Рейтинг бедности

Україна стала найбіднішою в Європі. Рейтинг бідності

Добробут жителів України є найгіршим у Європі. Такі результати дослідження швейцарського банку Credit Suisse. Експерти порівняли «достаток» середньостатистичного дорослого жителя кожної європейської країни, відштовхуючись від реальних індивідуальних показників доходів населення.

Згідно з визначенням Credit Suisse, добробут — це сума всіх фінансових і нефінансових активів «мінус» боргові зобов’язання, повідомляє фінансовий портал «Мінфін».

На карті результатів Україна впевнено посідає перше місце з показником достатку населення в жалюгідних (особливо на тлі Швейцарії) 1437 доларів. Дещо краща ситуація обстоит в Білорусі — 1551 долар, а третє місце з кінця з досить великим відривом від «дна» займає Молдова — 3104 долари на людину.

Україна, Білорусь і Молдова характеризуються Credit Suisse як «бідні» країни. Однак у банку уточнили, що дані по країнах зі Східної Європи не дуже якісні, тому абсолютні цифри достатку жителів нашої та сусідніх країн можуть бути неточними.

Перемогла в рейтингу Швейцарія з фантастичним за мірками України показником. У країні сиру, годинників і банків багатство дорослого жителя оцінюється в 576 000 доларів. Далі йдуть Ісландія, Норвегія, Великобританія, Швеція та Люксембург

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 4898

Сейчас на сайте: 8

Просмотров за сегодня: 1,134

ID поста = 4755самое читаемое за неделю :


свежие комментарии:
крымский бандеровец