новости • обзоры • события • факты
167 просмотров

Україна як сильний конкурент не потрібна Заходу - голова Аграрної партії України

як сильний конкурент не потрібна ні Заходу, ні Сходу. Це жорстка боротьба, в якій українці не переможуть, поки точно не визначаться зі стратегією розвитку.

Про це в інтерв’ю журналу «Країна» розповів голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

«Україна другий експортер зерна у світі. Нам щороку свідомо віддають відсоток-півтора цього ринку. Чому? Нині на пшеницю найнижча ціна за 10 років – 140-146 доларів за тонну. Ті ж турки купують її в Україні. Але Туреччина — один із найбільших виробників борошномельного обладнання в світі. Продають і його, і перероблену українську пшеницю. На цьому створюють на тонні 680 доларів доданої вартості», — говорить він.

Скоцик наголосив, що Україна не має орієнтуватися тільки на експорт. Від цього вона не розбагатіє. У здоровій країні на нього відводиться не більше 25%. Варто думати як підняти купівельну спроможність населення. Створюючи робочі місця, підвищити доходи людей. Тільки так утвориться ринок в країні.

«Торік ми експортували рекордну кількість зерна — 40 мільйонів тонн. У 2013 році експортуючи менше, отримали 17,6 мільярда доларів. Позаторік — 16,4 мільярда, — веде далі глава Аграрної партії. — Минулого року, з рекордним експортом, 14,5. Цьогоріч від сили буде 11 мільярдів. Це мінус 4 мільярди за 3 роки, тому що сировинні ринки впали. Світ заробляє на доданій вартості. Ми ж почали нарощувати виробництво і продавати сировину. Це був хибний шлях».

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4009

Сейчас на сайте: 4

Просмотров за сегодня: 3,933

ID поста = 18025свежие комментарии:
крымский бандеровец