новости • обзоры • события • факты
172 просмотров

Семейный отдых. Украинцы стали вдвое реже ездить за границу


Українці стали вдвічі рідше їздити за кордон

Загальний туристичний потік українців за кордон у січні-липні 2015 року скоротився майже на 50%.

Про це повідомив комерційний директор туристичної компанії Tez Tour Аркадій Маслов в ході круглого столу в Києві, зазначивши, що це пов’язано з нестабільною економічною та політичною ситуацією, девальвацією національної валюти і військовими діями на сході України.

«Падіння виїзного туристичного ринку з початку року склало близько 50%. Але вже наступного літнього сезону ми прогнозуємо зростання цього показника. Особливо сподіваємося на Єгипет », — сказав Маслов.

При цьому він додав, що найбільше постраждали країни шенгенської напрямки. Туристичні потоки в Іспанію та Італію скоротилася більш ніж на 50%. А найбільше постраждала цього року Греція.

За словами Маслова, основним річним напрямком для українських туристів залишається Туреччина.

Також присутній на круглому столі аташе з питань культури та інформації посольства Туреччини в Україні Берат Йилдиз озвучив дані, згідно яким турпотік українців до цієї країни з початку року знизився на 3,5%.

«У 2014 році турпотік українців до Туреччини склав більше 411 000 чоловік. За перші 7 місяців 2015 Туреччину відвідали 387,3 тисячі українців, що демонструє зниження в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 3,5%. Але враховуючи той факт, що серпень 2015 року з всіма показниками набагато перевищив показники минулого року, ми очікуємо, що це зниження буде компенсовано », — зазначив аташе.

За словами присутнього на круглому столі директора з продажу та маркетингу туроператора TUI Тараса Демури, скорочення обсягів туристичної сфери спостерігається практично у всіх країнах. При цьому останнім часом спостерігається зниження цін на тури, але, враховуючи девальвацію національної валюти, українці цього зниження не відчувають.

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 3951

Сейчас на сайте: 22

Просмотров за сегодня: 737

ID поста = 1770свежие комментарии:
крымский бандеровец