новости • обзоры • события • факты
143 просмотров

Уряд США офіційно: Кремль віддав наказ про кібератаки з метою вплинути на вибори в Америці

Розвідка США переконана, що за останніми кібератаками на системи електронного листування осіб та установ у США, включно із зламами і-мейлів політичних організацій, стоїть уряд Росії. Про це йдеться у спільній заяві міністерства нацбезпеки США (Department of Homeland Security) та Директора національної розвідки (Office of Director of National Intelligence).

«Останні публікації електронних листів, буцімто отриманих внаслідок хакерських зламів, на сайтах подібних DCLeaks.com та WikiLeaks, а також публікації хакера Guccifer 2.0, мають ознаки методів та мотивів, які спостерігаються у зусиллях, які спрямовує », — йдеться у заяві Розвідувальної спільноти США ( U.S. Intelligence Community (USIC).

«Ці крадіжки даних та зливи інформації покликані вплинути на виборчий процес у США. Подібні дії не є новини для Росії — росіяни використовували аналогічну тактику у Європі та Євразії, наприклад, щоб вплинути на громадську думку. Ми вважаємо, з огляду на масштаб та чутливий характер цих зусиль, що лише найвищі високопосадовці Росії могли віддати наказ про подібні заходи», — відзначає розвідка США.

USIC — це федерація із 16 агенцій уряду США, які разом та незалежно працюють у сфері розвідувальних операцій, які вважаються необхідними для ефективної реалізації зовнішньої політики на національної безпеки США.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3481

ID поста = 17736крымский бандеровец