новости • обзоры • события • факты
207 просмотров

Правительство временно запрещает перемещение грузов в Крым

Кабінет міністрів України тимчасово забороняє переміщення вантажних потоків на адміністративному кордоні між Україною і Кримом. Відповідне рішення ухвалили 23 листопада на позачерговому засіданні уряду, повідомляє прес-служба Кабміну.

Прем’єр Арсеній Яценюк доручив Кабінету міністрів на чолі з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, відповідно до закону, підготувати проект розпорядження уряду про конкретний перелік товарів, робіт і послуг, які можуть постачатися до Криму, і ввести відповідний перелік товарів.

«Для того, щоби такий перелік товарів відповідав інтересам України в першу чергу, пропоную залучити Меджліс кримськотатарського народу до того, щоби таке рішення враховувало інтереси в тому числі нашого братнього кримськотатарського народу», – сказав Яценюк.

Раніше сьогодні президент України Петро Порошенко звернувся до прем’єр-міністра України з листом, у якому пропонував утворити робочу групу з «аналізу питання» припинення вантажного транспортного сполучення та торгівлі з окупованим Росією Кримом.

Учасники громадянської акції блокади Криму вимагають від влади України «енергетичної блокади» півострова. У ніч на 22 листопада в районі херсонського села Чаплинка сталися вибухи. У штабі громадянської акції щодо блокади Криму повідомили, що «лінія електропередач, яка постачала електрику в Крим, впала і не підлягає відновленню».

У Криму 22 листопада в 00:25 сталося відімкнення електроенергії, яка надходить на територію півострова з материкової частини України.

Зарегистрированных пользователей: 4889

Сейчас на сайте: 3

Просмотров за сегодня: 151

ID поста = 7655свежие комментарии:
крымский бандеровец