новости • обзоры • события • факты
241 просмотров

В Киеве с 1 декабря подорожает хлеб

«Київхліб» з 1 грудня підніме ціни на головні сорти хлібу. Подорожчають український столичний, пшеничний традиційний, а також батон нарізний Київський.

Про це повідомила прес-служба ПАТ «Київхліб».

За інформацією повідомлення, подорожчання хлібу зумовлене зростанням вартості борошна. Також подорожчали газ, електроенергія та сировина, яку використовують для виробництва.

«Підприємству не вистачає обігових коштів для покриття своєї поточної діяльності. При наявних умовах роботи та збереженні нинішнього рівня цін існує реальний ризик зупинки виробництва», — повідомила прес-служба.

З 1 грудня хліб український столичний подовий коштуватиме 7 грн 90 коп., пшеничний традиційний подовий — 6 грн 24 коп., і батон Нарізний Київський — 5 грн 64 коп.

В Киеве с 1 декабря подорожает хлеб

Прес-служба зауважила, що ціни на хліби український домашній, пшеничний київський і батон звичайний залишаться незмінними.

ПАТ «Київхліб виробляє 750 тон хлібобулочних і 13 тон кондитерських виробів за добу. Асортимент продукції має більше 450 назв. У минулому році підприємство зазнало збитків у розмірі 20,548 млн. При тому що в 2013 «Київхліб» отримав 24,922 млн чистого доходу.

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 4861

Сейчас на сайте: 7

Просмотров за сегодня: 1,500

ID поста = 8218свежие комментарии:
крымский бандеровец