новости • обзоры • события • факты
160 просмотров

У Києві прощаються з Павлом Шереметом (трансляція)

У Києві 22 липня прощаються із загиблим журналістом Павлом Шереметом. Церемонія відбувається в Українському домі, люди несуть квіти.

Ввечері тіло доставлять літаком на батьківщину Шеремета – до Мінська, де 23 липня відбудеться похорон.

Журналіст Павло Шеремет загинув вранці 20 липня у центрі Києві внаслідок вибуху автомобіля, в якому він їхав. Ця машина належала керівникові «Української правди» Олені Притулі, але її в машині не було. Поліція кваліфікує вибух автомобіля як умисне вбивство. Серед версій причин убивства – професійна діяльність журналіста.

Сьогодні в Києві попрощаються з журналістом Павлом Шереметом. Церемонія пройде в Українському домі. Ввечері тіло доставлять літаком на батьківщину Шеремета – до Мінська, де завтра відбудеться похорон.

Журналіст Павло Шеремет загинув вранці 20 липня у центрі Києві внаслідок вибуху автомобіля, в якому він їхав. Ця машина належала керівникові «Української правди» Олені Притулі, але її в машині не було. Поліція попередньо кваліфікує вибух автомобіля як умисне вбивство.

Як заявив радник голови Міністерства внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, в автомобілі журналіста спрацював, за попередніми даними, безоболонковий саморобний вибуховий пристрій потужністю від 400 до 600 грамів у тротиловому еквіваленті. Для розслідування обставин вбивства журналіста силовики створили оперативну групу, до діяльності якої також планують залучити представників ФБР

Зарегистрированных пользователей: 3452

ID поста = 13435крымский бандеровец