новости • обзоры • события • факты
217 просмотров

У нечесні вибори у США вірять 46% виборців

Кандидат у президенти від Демократичної партії Гілларі Клінтон, згідно з останнім узагальненням опитувань CNN, випереджає кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа на 8% в цілому по країні. До того ж вона зберігає перевагу у більшості ключових штатів, голосування в яких і вирішить долю виборів.

Але чи визнає Дональд Трамп у разі програшу власну поразку? Останні заяви мільярдера вказують на те, що навряд. Він стверджує, що вибори будуть нечесними.

“Ці вибори підтасовані корумпованими медіа, які розповсюджують фальшиві натяки та відверту брехню, аби обрати Гілларі Клінтон», — заявив він під час одного з виступів.

Трамп заявляє, він – жертва змови.

Менш ніж за дві доби ідею про те, що вибори можуть бути зфальшовані, він повторив понад 20 разів, але переважно в контексті публікацій в ЗМІ про звинувачення на його адресу в сексуальних домоганнях.

Але його представники йдуть далі. Колишній мер Нью-Йорка Руді Джуліані заявив, що тільки розумово відсталий може вірити у те, що вибори у Філадельфії чи Чикаго відбудуться чесно. Інший представник Трампа Ньют Гінгріч, колишній спікер Палати представників, закликав прихильників республіканського кандидата йти на виборчі дільниці спостерігачами.

Згідно з опитуванням ABC/Washington Post у те, що вибори будуть нечесними вірять 46% опитаних, серед республіканців – 69%.

В кампанія Клінтон говорять, це – тактика спаленої землі.

«Він бореться з фантомами власної уяви, бо знає, що програє», — заявив Тім Кейн, кандидат у віце-президенти від Демократичної партії.

Радниця Гіллларі Клінтон в інтерв’ю Голосу Америки сказала, що вони довіряють виборчій системі США.

«Міністерство внутрішньої безпеки працює зі штатами, щоб пересвідчитися у безпеці виборчої системи, чесності виборів. Ми віримо в чесність нашої виборчої системи. І Міністерство внутрішньої безпеки сказало, що децентралізована схема нашої виборчої системи – запорука того, що в неї важко втрутитися», — сказала Лора Розенберґер.

Навіть республіканці говорять, що немає підстав сумніватися у чесності американських виборів.

Речниця спікера Палати представників Пола Раяна поширила заяву, в якій говориться, що демократія США залежить від довіри до результатів виборів, і спікер повністю переконаний, що штати чесно проведуть вибори.

І кандидат у віце-президенти від Республіканської партії Майк Пенс заявив, що вони визнають результати виборів:

«Ми беззаперечно визнаємо результати виборів. Американський народ скаже своє слово у виборах, кульмінацією яких стане голосування 8 листопада».

Результати досліджень виборів США демонструють, що вибори проводяться чесно, а поодинокі випадки фальшування не впливають на результати. Тим не менш, цього разу ОБСЄ надсилає до США понад 400 спостерігачів, у 10 разів більше ніж у 2012-му році.

Представники обох партій кажуть, що Трамп грається з вогнем, підриваючи віру в демократію та роздмухуючи лють своїх прихильників, чимало з яких мають зброю.

А Washington Post звертає увагу на те, що відійшовши від традиційної Республіканської партії, Трамп себе пов’язав з тими, хто вірить та розповсюджує різноманітні теорії змови. Ще одна теорія, яка вразила оглядачів, але прийшлася до смаку прихильникам республіканського кандидата, — Клінтон приймає сильнодіючі речовини.

«Я думаю, що нам треба пройти тест перед дебатами. Я не знаю, що з нею, але на початку дебатів вона була вся енергійна, а під кінець — заберіть мене звідси», — заявив Трамп.

Питання фізичної готовності кандидатів виконувати обов’язки президента, заплановано обговорити на третіх та останніх теледебатах.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4015

Сейчас на сайте: 9

Просмотров за сегодня: 2,826

ID поста = 18326свежие комментарии:
крымский бандеровец