новости • обзоры • события • факты
200 просмотров

У ПОНЕДІЛОК ПОЧИНАЄТЬСЯ ЕВАКУАЦІЯ МІҐРАНТІВ ІЗ САМОВІЛЬНОГО ТАБОРУ У КАЛЕ


У ПОНЕДІЛОК ПОЧИНАЄТЬСЯ ЕВАКУАЦІЯ МІҐРАНТІВ ІЗ САМОВІЛЬНОГО ТАБОРУ У

Французька влада заявила, що хоче “гідності для міґрантів” за день до початку демонтажу самовільно спорудженого табору у місті Кале, що на півночі Франції.

60 автобусів у понеділок мають перевезти перші приблизно 3 тисячі міґрантів до обладнаних центрів із прийому біженців у різних частинах Франції.

Серед міґрантів, що живуть у таборі, відомому як “Джунґлі”, – близько тисячі підлітків. Деякі з них перебувають там без дорослих родичів.

Префект реґіону Па-де-Кале, Фаб‘єнн Бюсьйо:
“Ми виробили спеціальну процедуру, і на це знадобилося багато часу, дуже специфічну процедуру для неповнолітніх. Завтра французько-британська команда проводитиме спеціальну реєстрацію неповнолітніх у центрі попереднього прийому”.

Частину самотніх неповнолітніх погодилася прийняти у себе Велика Британія. Протягом усього минулого тижня десятки підлітків уже було перевезено на Туманний Альбіон. Незважаючи на закриття табору і переселення, багато міґрантів не полишають мрії перетнути Ла-Манш.

14-річний міґрант із Судану:
“Вони кажуть, що є інший дім для всіх підлітків, bambini. Пізніше я поїду до Британії, але я не знаю”.

Після понеділкового початку евакуації міґрантів у вівторок почнеться демонтаж самого табору. Французька влада каже, що цей процес відбуватиметься за значної присутності сил поліції. Мешканців табору буде відправлено до всіх французьких реґіонів, опріч Іль-де-Франс, де міститься столиця Париж, а також острова Корсика.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3947

Сейчас на сайте: 2

Просмотров за сегодня: 156

ID поста = 18561свежие комментарии:
крымский бандеровец