новости • обзоры • события • факты
131 просмотров

В рождественском послании Папа римский призвал человечество к примирению

У різдвяному посланні Папа римський закликав людство до примирення

У щорічному зверненні з нагоди Різдва Христового Папа римський Франциск закликав до примирення серед людей. Його слова слухали тисячі прочан, які зібралися на площі перед Собором святого Петра у Ватикані.

Виступаючи з головного балкона собору, дивлячись на тисячі людей, папа звернувся з традиційним посланням «місту і світу».

Його звернення мало глобальні масштаби в час зростання «Ісламської держави», хвилі мігрантів з Близького Сходу, міжконфесійного конфлікту в Африці, терористичних атак у Західній Європі та в Сполучених Штатах і гуманітарних проблем у багатих країнах, коли біженці з охоплених насильницькими конфліктами і економічно відсталих країн шукають безпечнішого і стабільнішого місця для проживання.

Римський архієрей закликав до відновлення миру в охолплених конфліктами місцях, таких як Ізраїль і Палестиські території, щоб люди могли жити в мирі один з одним.

Він сказав, що молиться, щоб Організація Об’єднаних Націй мала успіх у припиненні конфлікту в Сирії і допомагала його жертвам. Папа римський також закликав міжнародну громаду докласти зусиль для припинення злодіянь у Лівії, Іраку, Ємені та в африканських країнах на південь від Сахари.

источник-Голос Америки — >

Зарегистрированных пользователей: 3463

ID поста = 9814крымский бандеровец