новости • обзоры • события • факты
153 просмотров

У США ЗААРЕШТУВАЛИ ТРЬОХ ПІДОЗРЮВАНИХ У ПЛАНУВАННІ ТЕРАКТУ


У ЗААРЕШТУВАЛИ ТРЬОХ ПІДОЗРЮВАНИХ У ПЛАНУВАННІ ТЕРАКТУ

Правоохоронці в американському штаті Канзас заарештували трьох чоловіків, підозрюваних у плануванні терористичних нападів. Вони належали до групи під назвою “Хрестоносці”. Затриманим висунуті звинувачення у плануванні вибуху у багатоквартирному будинку у місті Ґарден-Сіті, де мешкають близько 120 людей, у тому числі іммігранти з Сомалі.

“Сьогоднішні дії правоохоронних органів завершилися арештом трьох осіб. Ці особи, які представляють серйозну і реальну загрозу нашій громаді, планували зловмисні дії. Ці особи мали бажання, засоби і можливості здійснити акт тероризму в країні”, – заявили в офісі шерифа графства Седґвік.

“Обвинувачені відстежували потенційні цілі. Вони зберігали вогнепальну зброю, набої та вибухові речовини. Після теракту вони навіть хотіли оприлюднити політичний маніфест, щоб пояснити свої мотиви”, – заявив виконувач обов‘язків окружного прокурора Том Білл.

Зловмисників заарештували за підсумками розслідування, що тривало близько восьми місяців. Їм може загрожувати довічне ув‘язнення.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4015

Сейчас на сайте: 10

Просмотров за сегодня: 2,810

ID поста = 18133свежие комментарии:
крымский бандеровец