новости • обзоры • события • факты
194 просмотров

У ЦЕНТРІ СТОЛИЦІ ЙОРДАНІЇ ЗАСТРЕЛЕНИЙ ВІДОМИЙ ЖУРНАЛІСТ І ПОЛІТИЧНИЙ ДІЯЧ

В столиці Йорданії Аммані посеред дня вбитий відомий в країні журналіст і політичний діяч Нахед Хатр.

Нападник тричі вистрілив йому у голову біля приміщення суду. Там мав відбутися процес у зв‘язку з публікацією журналістом на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook скандальної карикатури, образливої з точки зору мусульман. Він не був її автором.

Карикатура зображує джихадиста у раю в оточенні жінок, який звертається до Бога як до прислуги. Він наказує йому принести вина та горіхів і надіслати когось для прибирання кімнати. Джихадист також повчає Бога стукати у двері перш, ніж увійти.

Вбивця журналіста, 49-річний мешканець йорданської столиці, не тікав з місця інциденту і не чинив опору поліції при затриманні.

“Йорданці мають усвідомлювати усю серйозність цього питання, – каже друг вбитого журналіста Дерґам Халасех. – Вони мають об‘єднатися у боротьбі з поганими силами, які звинувачують інших у віровідступництві. Уряд повинен дотримуватися твердої позиції щодо цих темних сил. Проти нашого народу вже скоєно чимало злочинів — і в Ємені, і в Сирії і в Іраку. Цього недостатньо? Йорданцям не вдається із цим впоратися. Вони страждають від того, що такі люди існують поміж них.”

Вбивство Нахеда Хатра, відомого підтримкою режиму президента Сирії Ассада, сталося через кілька днів після законодавчих виборів, які дале “зелене світло” поверненню до парламенту “братів-мусульман”

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5171

Сейчас на сайте: 16

Просмотров за сегодня: 3,210

ID поста = 16736свежие комментарии:
крымский бандеровец