новости • обзоры • события • факты
182 просмотров

ФІФА ПОКАРАЛА 11 НАЦІОНАЛЬНИХ АСОЦІАЦІЙ


ПОКАРАЛА 11 НАЦІОНАЛЬНИХ АСОЦІАЦІЙ

ФІФА покарала 11 національних футбольних асоціацій за поведінку уболівальників під час останніх матчів їхніх збірних команд.

Серед інших постраждала : за гомофобні скандування чилійських фанів національній команді цієї країни заборонили проводити поєдинок проти Венесуели 28 березня на звичній для себе арені у столиці Сантьяго, а місцеву федерацію футболу оштрафували на 59,5 тисяч євро.

“Ми вважаємо, що скандування, в яких нас обвинувачують мали поодинокий характер. На щастя, ми навпаки спостерігаємо тенденцію до зменшення масштабів такого роду інцидентів. Подібні наспіви зберігаються лише серед розрізнених груп фанатів. Вони – нечисленні, що однак не скасовує необхідність дотримуватися правил та регулювань ФІФА, яка карає за ксенофобську та гомофобну поведінку на трибунах. І тому ми повинні подбати про це, а не приховувати наявні випадки дискримінації. Але окрім застосування репресивних заходів, ми також повинні виховувати наших шанувальників”, – завив генеральних секретар Національної асоціації професійного футболу Чилі Себастіан Морено.

Також підклали свиню власним федераціям уболівальники Гондурасу, Сальвадору, Мексики, Перу, Парагваю, Аргентини, Бразилії, Канади, Італії та Албанії. Вони мають заплатити штрафи від 18 до 60 тисяч євро.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4035

Сейчас на сайте: 16

Просмотров за сегодня: 1,827

ID поста = 17723свежие комментарии:
крымский бандеровец