новости • обзоры • события • факты
115 просмотров

Хакери здійснили кібератаку на систему виборчого штабу Гілларі Клінтон – ЗМІ

Американські ЗМІ 29 липня повідомили, що хакери зламали комп’ютерну мережу виборчого штабу Гілларі Клінтон, що стала частиною серії інших кібератак на системи Демократичної партії США.

Останні дві атаки уразили зокрема сервери Національного комітету Демократичної партії і кампанії демократів-конгресменів.

Американська розвідка і незалежні експерти переконані, що кібератаки були здійснені агентами, які працюють для російського уряду. Нападники залишили «сліди», які ідентифікують їх як російські.

Експерти побоюються, що Росія може намагатися вплинути на президентські вибори у США. В Кремлі категорично заперечують ці звинувачення, називаючи їх симптомом «антиросійської параної».

У кампанії Клінтон підтвердили отримання хакерами доступу до аналітичної інформації, але зазначили, що немає доказів, що внутрішні дані чи електронне листування були уражені.

Федеральна служба безпеки США цього тижня підтвердила, що розслідує викрадення електронного листування Демократичного національного комітету – керівного органу Демократичної партії. Інформація про злам електронної пошти відомства з’явилася минулого тижня, напередодні «конвенту» (з’їзду) Демократичної партії.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 3494

ID поста = 13676крымский бандеровец