новости • обзоры • события • факты
192 просмотров

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З ВЕЛОПЕРЕГОНІВ: ТРІУМФ 41-РІЧНОЇ АМЕРИКАНКИ У ГОНЦІ З РОЗДІЛЬНИМ СТАРТОМ

Американка Ембер Нібен стала чемпіонкою світу з шосейних велоперегонів у гонці з роздільним стартом. 41-річна каліфорнійка була найстаршою учасницею змагань, що відбулися у столиці Катару Досі.

Для Ембер Нібен це вже другий титул чемпіонки світу в цій дисципліні. Американка перемагала в гонці з роздільним стартом у 2008 році.

На трасі в Досі Нібен подолала 28,9 км за 36 хв 37,04 сек.

Золота нагорода далася каліфорнійській велогонщиці зовсім нелегко. Ембер Нібен обійшла найближчу переслідувачку лише на шість секунд.

Саме стільки не вистачило до тріумфу чемпіонці Європи Еллен Ван Дійк з Нідерландів. Голландка здобувала титул чемпіонки світу в цій дисципліні у 2013 році.

Бронзову нагороду першості виборола не надто титулована австралійка Кетрін Ґарфут. Вона програла переможниці вісім з половиною секунд.

Українки Ольга Шекель і Валерія Кононенко фінішували у третьому десятку. Шекель програла переможниці три з половиною хвилини.