новости • обзоры • события • факты
266 просмотров

ЧОГО ПРАГНЕ "ПРАВИЙ СЕКТОР"

Національно-визвольний рух «Правий сектор» — структурована військово-політична сила, актуальним завданням якої є звільнення України від зовнішніх загарбників і внутрішньо-окупаційної системи. Проте розуміння нашої боротьби як лише нищення ворожих проявів — занадто обмежене.

Наша місія — повноцінна Національна революція! Нам потрібна Українська Самостійна Соборна Держава — національна держава українців!

Національна революція вважатиметься звершеною, коли наш державний лад набуде нижче описаних рис.

Конституція, що заснована на Національній ідеї.

Державна політика починається з головного документу — Конституції, тому пріоритетність національного має бути затверджена на найвищому рівні та поставлена під суворий контроль. Визнання української нації державоутворюючою і гарантом державності! Призначення держави — служба стратегічним інтересам нації!

Ефективно діюча і злагоджена модель влади.

Україні необхідне встановлення і гармонійне поєднання двох головних гілок влади: сильної і відповідальної державної еліти та системи національного народовладдя (упорядковані місцеві громади з широкими правами).

Максимальна обороноспроможність.

Першочергова задача у даному напрямку — реальний повномасштабний спротив московській агресії. Альтернативи військовому шляху повернення втрачених територій не існує. Лиш для цього необхідне цілеспрямоване об’єднання усіх ресурсів держави та суспільства. Введення військового стану, радикальні кадрові чистки в рядах силових структур і жорстка боротьба з саботажем, переорієнтація ВПК на потреби війни (Україна — один із найбільших експортерів зброї у світі!), повна блокада окупованих територій, належна турбота про бійців, стрімкі бойові дії. Крім всього, необхідна адекватна інформаційна політика, спрямована на виховання народу-переможця, а не жертви. Саме таким є наш рецепт перемоги у цій війні!

Суб’єктність у міжнародних відносинах.

Підлабузництво всіх керівників держави з 1991-го року по відношенню до великих світових держав призвела до периферійного місця України на світовій арені. Геополітична стратегія майбутньої України — орієнтація на Центрально-Східну Європу, країни Балто-Чорноморського регіону як ті, що мають спільні інтереси з Україною. Україна потребує союзників та партнерів, а не ляльководів!

Збільшення господарської самодостатності України.

Одна з передумов політичної незалежності — висока незалежність економічна. Сучасна економіка України зорієнтована на інтереси власників крупного капіталу. Тому господарство України залишається колоніальним, в тому числі надмірно залежним від імпорту (адже олігархів не цікавить вибудовування загальнонаціональних стратегічних планів). Завданням української влади буде змінити ситуацію, залучаючи усі необхідні ресурси (інвестиційні, логістичні тощо) у розвиток тих галузей, які на сьогоднішній день є замало розвинені.

Реприватизація та націоналізація великого бізнесу.

Явище олігархії повинно зникнути — крупний бізнес має не керувати державою, а служити їй та суспільству. В Україні можуть існувати мультимільйонери чи мільярдери, але вони не мають права бути панівною політичною силою, а також діяти на шкоду національним інтересам. Перемога Національної революції означатиме націоналізацію окремих галузей економіки, а також широку реприватизацію з урахуванням економічної доцільності та лояльності до здобутків революції тих чи інших власників крупного капіталу.

Зростання економічної самостійності населення.

Наше завдання — зробити так, щоб якомога більше число українських родин жило з власної справи. Держава повинна не лише прибрати перешкоди для розвитку дрібного та середнього бізнесу (зайва бюрократія, надмірне оподаткування, побори), але й проводити політику заохочення (відповідна пропаганда, інвестування, логістика, технологічна підтримка). Причому мова йде про розвиток не лише торгівлі, але й виробництва.

Гуманітарна політика національного і духовного відродження.

Держава, тісно співпрацюючи з різними суспільними інститутами, докладатиме максимум зусиль до подолання наслідків панування комуністичної ідеології, русифікації, нищення національної пам’яті та інших форм денаціоналізації. Надзвичайно важливим є сприяння розвитку якісного культурного продукту, що є українським за суттю. Водночас неминучим завданням націоналістичної влади буде моральне відродження суспільства. Держава не здатна зробити те, що має зробити Церква. Проте держава здатна надати оптимальні умови для традиційних українських Церков. В Україні не буде місця для пропаганди гендерної ідеології і хаосу моралі.

Наша мета — Українська Перемога. Наш метод — боротьба.

За Українську Самостійну Соборну Державу!

источник->

Зарегистрированных пользователей: 4887

Сейчас на сайте: 16

Просмотров за сегодня: 5,217

ID поста = 11334свежие комментарии:
крымский бандеровец