новости • обзоры • события • факты
235 просмотров

Як НАСА освоює Марс

оприлюднило нові технічні характеристики марсохода, який агентство збирається відправити на червону планету уже у 2020-му році. Окрім стандартних функцій, як фотографування, взятя проб ґрунту та їх аналіз, апарат вироблятиме кисень, записуватиме звуки і готуватиме місце для можливої висадки людини.

Команда професіоналів з усього світу працює над тим, щоб розширити горизонти людських знань про Всесвіт. Армен Туріан, інженер-механік вірменського походження з Лос-Анджелеса, працює в програмі НАСА «Марс 2020», що передбачає розробку нового марсохода, здатного самостійно приймати рішення.

«Запуск Місії заплановано у 2020 році. Зараз ми користуємося досконалішими приладами в порівнянні з тими, що ми мали раніше. Ця Місія відображає весь наш попередній досвід», — розповів інженер-механік Армен Туріан.

Вартість проекту «Марс-2020» – півтора мільярда доларів. Завдання Армена полягає у тестуванні кожної деталі майбутнього марсохода. Роботи багато, оскільки він складається з тисяч деталей.

«Є лише кілька людей, які можуть сказати, що працювали над машиною, яка досліджуватиме інший світ. Тому я дуже пишаюся тим, що я та інші вірмени беруть у цьому участь, що ми можемо зробити вагомий внесок проект, який має велике значення для всього світу», — додав Армен.

НАСА планує відправити новий апарат на Марс у 2020 році. Цей марсохід є нащадком «К’юріосіті», але з точнішими приладами.

«Ми будемо програмувати розклад марсохода щодня: коли йому починати та закінчувати роботу. Ці колеса і підвіска побудовані так, щоб можна було проїхати великі каміння і маневрувати в важкодоступних місцях. Найбільшою особливістю є те, що це реальна роботизована система з можливістю незалежного прийняття рішень», — пояснив інженер.

За даними супутників, деякі з водойм на планеті утворилися набагато пізніше, ніж вважалося раніше. Це є свідченням, що в якийсь момент на Марсі могло бути життя.

Армен вважає, що новий марсохід буде у стані подолати великі відстані, щоб допомогти вченим розкрити таємниці Червоної планети.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4035

Сейчас на сайте: 32

Просмотров за сегодня: 1,988

ID поста = 17441свежие комментарии:
крымский бандеровец