новости • обзоры • события • факты
236 просмотров

Янукович вимагає провести очну ставку з Порошенком та низкою політиків у справі Майдану – адвокати

Колишній президент України Віктор вимагає від Генеральної прокуратури України провести одночасний допит (очну ставку) його та нинішнього президента Україна Петра Порошенка, повідомили Радіо Свобода захисники Януковича.
Крім того, за даними адвокатів, він заявив про намір провести очну ставку також з екс-прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, мером Києва Віталієм Кличком, секретарем Ради національної безпеки і оборони Олександром Турчиновим,та низкою посадових осіб, яких прокуратура викликала для дачі показів у «справі Майдану».
Раніше у Генеральній прокуратурі України повідомили, що Порошенка, Яценюка, Турчинова, Кличка, Парубія протягом серпня викликають на допит як свідків у рамках розслідування щодо злочинів на Майдані.
У ГПУ неодноразово повідомляли, що до Росії спрямовані запити щодо перебування Януковича на цій території і можливості проведення з ним слідчих дій. Але, як зазначали в ГПУ, без участі Росії і без отримання відповіді це зробити неможливо за законом. Москва до цього часуне підтвердила, що Янукович перебуває на території Росії.
Віктор Янукович є фігурантом кількох кримінальних справ, зокрема, щодо перевищення ним повноважень від листопада 2013 року до лютого 2014 року і за масові вбивства активістів Майдану, а також за фактом захоплення Януковичем державної влади в 2010 році.
Янукович утік із України в лютому 2014 року після масових розстрілів учасників протестів на майдані Незалежності в Києві. Відтоді він, за останніми даними, переховується на території Росії.

источник->

Зарегистрированных пользователей: 5171

Сейчас на сайте: 18

Просмотров за сегодня: 3,181

ID поста = 14345свежие комментарии:
крымский бандеровец