новости • обзоры • события • факты
186 просмотров

Экс-президент обвинил Киев в нарушении его прав

образився і подав до суду на Україну

Екс-президент звинуватив Київ у порушенні його прав
Побіжний четвертий президент України Віктор Янукович подав позов до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), в якому заявляє про регулярні порушення Україною прав людини відносно нього. Про це в понеділок, 19 жовтня, повідомила прес-служба адвокатської компанії Joseph Hage Aaronson.
«Численні і бездоказові звинувачення представників вищого керівництва України, в тому числі про причетність Віктора Януковича до розстрілів людей під час подій у Києві в лютому 2014 року, порушують принцип презумпції невинності. На даний момент ні по одному з пред’явлених звинувачень не винесено рішення суду. Подачу позову в Європейський суд з прав людини Віктор Янукович пояснює тим, що вище керівництво України чинить тиск на судові органи з метою винесення щодо нього обвинувального вироку «, — йдеться в повідомленні.
За даними прес-служби, підтвердженням цьому є рішення Печерського суду Києва від 27 липня 2015 про початок процедури заочного засудження Віктора Януковича.
«Законом передбачена чітка норма, згідно з якою почати процедуру заочного засудження можна виключно проти осіб, які перебувають у міжнародному розшуку. На той момент (27 липня 2015 року) Віктор Федорович Янукович не перебував у списку розшукуваних Інтерполом осіб, як і не перебуває досі. Таким чином, рішення суду є незаконним «, — зазначили в адвокатській компанії.
Нагадаємо, 11 серпня Віктор Янукович повинен був з’явитися в ГПУ для проведення слідчих і процесуальних дій у кримінальному провадженні за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.
У свою чергу, адвокат Януковича заявив, що його підзахисний не приїде на допит через загрозу життя і чекає слідчого в Ростові-на-Дону (РФ).
Апеляційний суд Києва відмовився розглядати скаргу адвокатів про заочний розгляд кримінальної справи.
Як відомо, українська влада пред’явила Віктору Януковичу підозра в розкраданні 220 млн грн, виділених на створення мережі спецзв’язку на базі «Укртелекому». 12 січня 2015 Інтерпол оголосив у міжнародний розшук колишнього президента по даній справі. Пізніше Інтерпол виключив Віктора Януковича з міжнародного розшуку через «політичного характеру кримінальної справи».

Зарегистрированных пользователей: 4886

Сейчас на сайте: 24

Просмотров за сегодня: 4,794

ID поста = 4701свежие комментарии:
крымский бандеровец