новости • обзоры • события • факты
205 просмотров

ЄВРОКОМІСІЇ ВРУЧАТЬ ПЕТИЦІЮ ПРОТИ БАРРОЗУ


ЄВРОКОМІСІЇ ВРУЧАТЬ ПЕТИЦІЮ ПРОТИ БАРРОЗУ

Понад 150 тисяч підписів зібрала петиція про позбавлення спеціальної пенсії Жозе Мануела Баррозу, колишнього голови Єврокомісії. Клопотання буде доставлено до Єврокомісії в середу. Петицію ініціювали працівники Єврокомісії, обурені працевлаштуванням Баррозу в американському банку Goldman Sachs, який вони називають символом катастрофи для Євросоюзу і дарованим конем для єврофобів. Екс-керівник Єврокомісії працює в цьому банку на керівній посаді, консультуючи його з питань виходу Британії з ЄС. Водночас Баррозу вже отримує солідну персональну пенсію від Єврокомісії.

Петицію про позбавлення його пенсії вручать колишні працівники євроінституцій, що нині перебувають на пенсії. Адже автори документу вирішили залишитися анонімними. Один з них відповів на запитання Євроньюз, підкресливши, що необхідно реформувати кодекс поведінки комісарів ЄС:

“Ми щиро сподіваємося, що буде реакція, реакція з боку європейських інституцій. Ми очікуємо, що президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, окрім розгляду питання в Комітеті з питань етики, візьме зобов‘язання щодо реформування кодексу поведінки для членів Єврокомісії та її керівника, що з‘явиться можливість більш серйозно розслідувати такі випадки, і що врешті-решт можна буде передавати справи до Європейського суду”.

Минулого тижня депутати Європарламенту зажадали вжити суворих заходів проти пана Баррозу і одного з його колишніх комісарів – Нелі Крус. Її обвинувачують у тому, що вона була директором офшорної компанії на Багамських островах під час перебування на посаді комісара ЄС.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4015

Сейчас на сайте: 7

Просмотров за сегодня: 2,826

ID поста = 17968свежие комментарии:
крымский бандеровец