новости • обзоры • события • факты
197 просмотров

ЄВРОЛІГА: "БАРСЕЛОНА" ПЕРЕМОГЛА УНІКС

ЄВРОЛІГА: «БАРСЕЛОНА» ПЕРЕМОГЛА УНІКС

“Барселона” перемогла казанський УНІКС у матчі першого кола Євроліги. Після третьої чверті казанці, які грали вдома, мали 8-очкову перевагу над гостями, а потім збільшили її до 14 очок, але на завершальних хвилинах матчу здалися під натиском іспанців. 69:63 – підсумковий рахунок зустрічі. Найбільший внесок у перемогу зробили Джастін Доеллман – 23 очки, Анте Томіч – 13 очок, 9 підбирань. Найрезультативнішим у казанців став Ленгфорд із 14-ма очками.

“Панатінайкос” на власному майданчику завдав поразки “Жальгірісу” – 84:76. 19 очок накидав захисник господарів Нікос Паппас. Стільки ж в активі форварда литовців Брока Мотума. “Фенербахче” мінімально подолав “Бамберг” – 67:66.

На цьому завершилося перше коло Євроліги. За новими правилами усі 16 учасників турніру тепер грають в одній групі і зустрінуться один з одним по два рази.