новости • обзоры • события • факты
159 просмотров

Євросоюз найближчим часом буде реформовано, або "впаде", - Я.Качинський


Євросоюз найближчим часом буде реформовано, або «впаде», — Я.Качинський

Глава польської партії влади Право і справедливість Ярослав Качинський заявив, що Європейський Союз використовує стосовно Польщі “різкі висловлювання”. Крім того, за його словами, ЄС найближчим часом буде реформовано, або “впаде”.

“Хто нас атакує, не переможе. Польща залишиться Польщею”, – підкреслив Я.Качинський.

На питання про “контрреволюцію”, про яку глава Права і справедливості заявив спільно з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, Я.Качинський відповів, що це “добре підготовлена ​​програма змін”. Пріоритетом назвав зміцнення національного капіталу, зміцнення купівельної спроможності грошей, зменшення страху перед бідністю, особливо у сім’ях з великою кількістю дітей.

Ще одним пріоритетним завданням, за словами Я.Качинського, є “зміцнення патріотизму і національної ідентичності”.

“Коректність обмежує свободу слова, релігії, дискусії, рішень. Ми є свідками ліквідації демократії з боку груп тиску. Ми виступаємо проти цього як у Польщі так і в Європі”, – сказав глава ПіС, додавши, що тому з В.Орбаном говорив про “контрреволюцію”.

Я.Качинський підкреслив, що Європа повинна повернутися до концепції національної держави як “єдиної інституції, здатної гарантувати демократію і свободу, велике розмаїття культур”.

Далі лідер “Права і справедливості” заявив про “гіркий сюрприз від ЄС; ввічливість по відношенню до Анкарі, і різкі вислови у бік Варшави”.

Польський політик також висловив думку, що Євросоюз найближчим часом буде реформовано, або “впаде”.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4041

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 150

ID поста = 18109свежие комментарии:
крымский бандеровец