новости • обзоры • события • факты
275 просмотров

ЄС І КАНАДА ПІДПИСАЛИ ТОРГОВЕЛЬНУ ТА ЕКОНОМІЧНУ УГОДУ


ЄС І ПІДПИСАЛИ ТОРГОВЕЛЬНУ ТА ЕКОНОМІЧНУ УГОДУ

Європейський Союз та Канада, після довгого відкладення та опозиції з боку Бельгії, підписали надзвичайно важливу угоду, що зветься Всеосяжна торговельна та економічна угода.

Цей документ було підписано у Брюсселі прем‘єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, президентом Європейської комісії Дональдом Туском, головою Ради Європи Жан-Клодом Юнкером та прем‘єром Словаччини Робертом Фіцо.

Президенто Європейської комісії Дональд Туск сказав:

00.27SOT Tusk
“Для наших громадян немає сумніву, що так звана попередня угода, її втілення у життя та практичне використання будуть найкращою формою освіти, значно кращою за переконання або ж слова. Для мене це постає підґрунтям нашого обережного оптимізму.”

Канадійський прем‘єр-міністр Джастін Трюдо підкреслив, що зиск від угоди буде відчутний вже одразу після початку її дії.

“Малий бізнес, споживачі почнуть зискати від угоди вже одразу. Навіть ще перед тим, як 28 різних парламентів здійснять свої ратифікаційні кроки, ми впевнені, що продемонструємо, що торгівля є доброю справою для середнього класу і тих, хто наполегливо працює. Ми забезпечимо, аби угода працювала на добре наших економік і поставатиме гарним прикладом для цілого світу.”

Всі 28 країн-членів Євросоюзу схвалили угоду у п‘ятницю, коли було досягнуто консенсусу.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 3946

Сейчас на сайте: 10

Просмотров за сегодня: 9,705

ID поста = 18902свежие комментарии:
крымский бандеровец