новости • обзоры • события • факты
201 просмотров

ІЗРАЇЛЬ НАЗВАВ ЮНЕСКО "ТЕАТРОМ АБСУРДУ" ЧЕРЕЗ КРИТИЧНУ РЕЗОЛЮЦІЮ


ІЗРАЇЛЬ НАЗВАВ «ТЕАТРОМ АБСУРДУ» ЧЕРЕЗ КРИТИЧНУ РЕЗОЛЮЦІЮ

Ізраїль заявив, що призупиняє співпрацю з агенцією ООН у питаннях культури та історичних пам‘яток ЮНЕСКО. Це сталося по тому, як цей орган поновив дію резолюції, що критикує Ізраїль за обмеження доступу для мусульман до святинь у Єрусалимі.

Ізраїль назвав резолюцію виявом антисемітизму і особливо образливим вважає те, що у документі було використано мусульманські назви святинь, а не назви на івриті.

Місцевість навколо мечеті Аль-Акса є священною як для мусульман, так і для євреїв.

“Цією абсурдною резолюцією, – заявив прем‘єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху, – ЮНЕСКО втратив рештки законності, які у нього були. Історична правда сильніша за брехню, правда переможе.”

Резолюція ЮНЕСКО час від часу ставиться на повторне голосування країн-членів. Палестинські представники заперечують, що документ має анти-ізраїльський характер.

Франція, яка намагається повернути ізраїльтян та палестинців за стіл переговорів, раніше підтримувала резолюцію, що призвело до дипломатичної суперечки між Парижем та Єрусалимом. Згодом президент Франсуа Олланд заявив, що деякі формулювання у резолюції були “невдалими”.


источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4041

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 150

ID поста = 18112свежие комментарии:
крымский бандеровец