новости • обзоры • события • факты
859 просмотров

06.06.17 КАД: РАДИОАКТИВНОСТЬ ПУТИНА ілі КАК СТАТЬ ІЗГОЄМ

06.06.17 КАД: РАДИОАКТИВНОСТЬ ПУТИНА ілі КАК СТАТЬ ІЗГОЄМ

Президент США Дональд Трамп заявляє, що лідери Близького Сходу скаржилися на Катар, коли він вимагав припинити підтримку радикальної ідеології і заохочування тероризму.

У низці повідомлень у Twitter, опублікованих 6 червня, Трамп назвав рішення кількох країн регіону щодо припинення відносини з Катаром зрозумілим.

«Під час моєї останньої поїздки до Близького Сходу я заявив, що радикальна ідеологія більше не може фінансуватися. Лідери вказали на Катар – дивіться», – зазначив Трамп.

«Вони заявили, що займуть жорстку лінію щодо фінансування екстремізму, а всі відсилання були до Катару. Можливо, це стане початком кінця жахіть тероризму», – написав Дональд Трамп, додавши, що його візит до Саудівської Аравії минулого місяця «вже окупився».

5 червня Бахрейн, Єгипет, Саудівська Аравія й Об’єднані Арабські Емірати оголосили про розрив дипломатичних відносин з Катаром, назвавши причиною підтримку Дохою ісламістських угруповань («Мусульманського братства», «Ісламської держави», «Аль-Каїди») і близькі відносини цієї країни з Іраном.

Влада Катару заявила, що рішення про розрив дипломатичних відносин засноване на «голослівних твердженнях» і є невиправданим.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон закликав держави Перської затоки, що розірвали дипломатичні відносини з Катаром, до єдності. Тіллерсон назвав рішення країн «несподіваним» і закликав сторони сісти за стіл переговорів і усунути розбіжності.

У 2014 році Саудівська Аравія, Об’єднані Арабські Емірати і Бахрейн відкликали своїх послів з Катару на знак протесту про його підтримки «Мусульманського братства».

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4035

Сейчас на сайте: 35

Просмотров за сегодня: 2,015

ID поста = 24629свежие комментарии:
крымский бандеровец