новости • обзоры • события • факты
176 просмотров

BREXIT: ТЕРЕЗА МЕЙ ДОМАГАТИМЕТЬСЯ ВІД БРЮССЕЛЯ ДОСТУПУ НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РИНОК


BREXIT: ТЕРЕЗА МЕЙ ДОМАГАТИМЕТЬСЯ ВІД БРЮССЕЛЯ ДОСТУПУ НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РИНОК

Лондон сподівається зберегти доступ британських компаній до європейського ринку після виходу королівства зі складу ЄС. Цього уряд країни домагатиметься під час перемовин з Брюсселем щодо формату “брекзиту”. Про це у середу заявила прем‘єр-міністр Великої Британії Тереза Мей під час виступу у парламенті. Вона пообіцяла депутатам домогтися від ЄС найкращої угоди для своєї країни:

“Що ми збираємося робити? Демонструвати амбітність під час наших перемовин, вести діалог з метою досягнення кращої угоди для британського народу, і вона міститиме максимально можливий доступ на європейський ринок для компаній, які займатимуться торгівлею з Євросоюзом і працюватимуть всередині блоку”.

“Дехто якось сказав, що вихід з європейського ринку призведе до втрати інвесторів, що ми ризикуємо повернутися у минуле в контексті міжнародної торгівлі. Цей дехто — нинішній прем‘єр-міністр. Це було сказано до проведення референдуму”, – зазначив лідер лейбористів Джеремі Корбін.

Минулого тижня Тереза Мей пообіцяла вдатися до 50-ї статті Лісабонської угоди не пізніше березня наступного року. Це означає, що Велика Британія може вийти зі складу ЄС вже наприкінці зими 2019 року.

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4009

Сейчас на сайте: 5

Просмотров за сегодня: 3,919

ID поста = 18036свежие комментарии:
крымский бандеровец