новости • обзоры • события • факты
229 просмотров

Microsoft

Компанії заявили, що в результаті мирної угоди буде покладено край суперечкам про патенти на технології мобільних телефонів, Wi-Fi, а також про розробки для Xbox, ігрових консолях та інших продуктів Windows.

Корпорація Microsoft і домовилися припинити всі судові процеси про порушення патентних прав.
В цілому компанії врегулювали 18 випадків судових спорів у США та Німеччині, повідомляє Reuters.
Компанії заявили, що в результаті мирної угоди буде покладено край суперечкам про патенти на технології мобільних телефонів, Wi-Fi, а також про розробки для Xbox, ігрових консолях Microsoft та інших продуктів Windows.
Прес-секретар Microsoft зазначив, що оскільки як Microsoft, так і Google продовжують виробляти продукцію, яка конкурує один з одним безпосередньо, угода не виключає подачу позовів у майбутньому.
Google — американська публічна транснаціональна корпорація, яку заснували в 1998 році аспіранти Стенфордського університету Ларрі Пейдж і Сергій Брін. Це найпопулярніший пошуковий сервіс і лідер веб-ринку в світі, має у власності, зокрема, YouTube і Blogger. Штаб-квартира корпорації розташована в Кремнієвій долині.
Google.com є найпопулярнішим сайтом у світі поряд з соціальною мережею Facebook.
Корпорація Google Inc. раніше оголосила про масштабну реструктуризацію всіх операцій і створенні нового материнського холдингу Alphabet Inc. для всіх сервісів. Google збереже за собою інтернет-проекти, включаючи однойменний пошуковик і відеосервіс YouTube, а також операційну систему Android і додатки. Інвестиційне та дослідницький підрозділ перейдуть під управління Alphabet.

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 4886

Сейчас на сайте: 12

Просмотров за сегодня: 3,893

ID поста = 2838свежие комментарии:
крымский бандеровец