новости • обзоры • события • факты
218 просмотров

Microsoft: Пользователи остаются на Windows 7 на свой страх и риск

Операційна система 7 встановлена ​​на 55% всіх комп’ютерів, що знаходяться в експлуатації і висловлює з цього приводу занепокоєння.

Як заявив директор корпорації з маркетингу Кріс Капоссела (Chris Capossela) в інтерв’ю Windows Weekly, користувачі, які вибирають Windows 7, роблять це на свій страх і ризик.

«Нас турбує, що люди працюють на комп’ютерах під управлінням операційної системи, якою вже десять років, тому що наступний принтер, який вони куплять, може працювати з нею некоректно. Або чергова нова гра не буде запускатися на старих машинах », — пояснив свою точку зору топ-менеджер.

І це, на думку Капоссела, лише мала частина проблем, серед яких він не згадав такі куди більш важливі аспекти, як віруси і безпеку даних. Він підкреслив, що підвищити захищеність користувачів можна тільки поклавши край ситуації, що склалася на ринку фрагментації Windows за версіями. При цьому він мав на увазі, звичайно ж, перехід на Windows 10.

Зрозуміло, це особиста точка зору співробітника Microsoft, тому ставитися до неї кожен вільний по-своєму. А тим часом, за даними на кінець грудня 2015 року, кількість інсталяцій Windows 10 перевалило за позначку в 200 млн.

Зарегистрированных пользователей: 4009

Сейчас на сайте: 7

Просмотров за сегодня: 3,673

ID поста = 10280свежие комментарии:
крымский бандеровец