новости • обзоры • события • факты
207 просмотров

SpaceX впервые удалось вертикально приземлить ракету


вперше вдалося вертикально приземлити ракету
Ракета-носій Falcon 9 вивела на орбіту 11 супутників зв’язку. Її перший ступінь вперше в історії зміг успішно повернутися на Землю.
Американська приватна аерокосмічна компанія SpaceX вперше здійснила успішну вертикальну посадку своєї потужної ракети Falcon 9.

Перший ступінь ракети, який за кілька хвилин після старту від’єднався, після цього вперше успішно сів на Землю. Приземлення при цьому було вертикальним. Запуск і приземлення відбулися на мисі Канаверал у штаті Флорида.

Це історичне досягнення покликане наблизити компанію до її мети — створення ракети багаторазового використання, що дозволить зменшити витрати на запуск і зробить доступнішим для більшої кількості людей.

«Ракета Falcon приземлилася», — сказав коментатор під радісні вигуки людей, що зібралися в штаб-квартирі SpaceX в місті Готорн у Каліфорнії.

На порталі SpaceX йшов відеозапис того, як перший ступінь ракети приземлюється на мисі Канаверал.

Незабаром відеотрансляція ракети закінчилася і на екрані знову з’явилися коментатори, що розповіли про успішну місію ракети – доставку 11 супутників для міжнародної комунікаційної компанії ORBCOMM.

«Посадка першого ступеня Falcon підтверджена», — повідомляється в Twitter компанії. — «Всі 11 супутників ORBCOMM виведені на орбіти».

У також вітали досягнення SpaceX.

«Вітаємо SpaceX з успішною вертикальною посадкою першого ступеня на Землі!», — йдеться у Twitter аерокосмічного агентства.

джерело->

Зарегистрированных пользователей: 3466

ID поста = 9732крымский бандеровец