новости • обзоры • события • факты
191 просмотров

VOILES DE SAINT-TROPEZ: РЕҐАТА ЧОВНІВ З ПОНАД СТОРІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ

На Лазуровому узбережжі Франції у Сан-Тропе відбулася традиційна щорічна реґата, яка бере свій початок від 1981 року.

Сьогодні Voiles de Saint-Tropez – це дев‘ять днів перегонів, в яких змагаються понад 300 вітрильних човнів, як надсучасних, так і тих, що виходили в море ще понад 100 років тому.

“Найстарішому з човнів, що беруть участь у реґаті – 120 років. Ця чудова яхта й досі у відмінному стані, адже за нею добре доглядають. Це одна зі спільних рис усіх човнів – їхні власники є палкими ентузіастами, які докладають великих зусиль, аби зберігати яхти в ідеальному стані”, – говорить Андре Бофіс, президент “Яхт-клубу Сан-Тропе”, що є організатором реґати.

Десятки тисяч людей щодня заповнювали узбережжя Сан-Тропе, аби побачити цю красу на власні очі.

Наприклад, “Камбріа”, яку спустили на воду ще у 1948 році, до сьогодні не зазнала жодних змін. Її власник повністю зберіг автентичність яхти.

Розповідає шкіпер Лоїк Пейрон:
“В реґаті у Сан-Тропе змагаються човни зі столітньою історією. Якби парадоксально це не звучало, однак найбільш конкурентноспроможними є саме найстаріші яхти, які були створені для реґат попередньої епохи. Це були футуристичні судна на той час. Сучасні яхти, які також тут представлені – неймовірно гарні та швидкі, однак вони не йдуть у жодне порівняння із тими, що мені пощастило керувати”.

Переможцем же загального заліку реґати Voiles de Saint-Tropez став екіпаж Moonbeam IV.

источник->

Добавить комментарий

Зарегистрированных пользователей: 4015

Сейчас на сайте: 8

Просмотров за сегодня: 2,826

ID поста = 17356свежие комментарии:
крымский бандеровец