новости • обзоры • события • факты
230 просмотров

Warner Bros

відкриває кінокомпанію в Китаї

Китайська корпорація China Media Capital і американська кінокомпанія Warner Bros. підписали угоду щодо відкриття в Китаї спільної кінокомпанії для виробництва фільмів китайською мовою. Про це було повідомлено під час офіційного державного візиту Генсека ЦК Компартії Китаю Сі Дзінпіня / Xi Jinping в США.
Нова кінокомпанія буде називатися Flagship Productions і буде базуватися в Гонконзі. Крім того, вже заявлено, що вона відкриє свої представництва в Пекіні та Лос-Анджелесі.
Warner Bros. мала намір вкласти в нову компанію не менше $ 50 млн, які повинні будуть стати основою бюджету першого слота її майбутніх фільмів китайською мовою. При цьому, у голлівудського Мейджора буде лише 49% акцій, а решта опиняться в руках консорціуму China Media Capital і гонконгського мовника TVB.
Для Warner Bros. запуск нового азіатського підрозділу з виробництва фільмів китайською мовою означає можливість отримання додаткового прибутку з самого швидкозростаючого кінопрокатного ринку в світі. Крім того, нова кінокомпанія напевно формально братиме участь у створенні основних англомовних блокбастерів Warner Bros., що додасть їм статус американо-китайської копродукції і убезпечить від проблем з проходженням через систему квот китайського кінопрокату. Втім, ходять наполегливі чутки, що з 2016 року квоти на зарубіжне кіно в Китаї будуть якщо не скасовані, то значно лібералізовані. Країна зобов’язана це зробити за укладеним кілька років тому угоди про вступ до СОТ.

Зарегистрированных пользователей: 4939

Сейчас на сайте: 1

Просмотров за сегодня: 66

ID поста = 1968свежие комментарии:
крымский бандеровец